Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem

Hola, hola, škola volá. Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, a tak nastal čas příprav na nový školní rok. A právě tomuto tématu bude věnován dnešní článek, ve kterém se zaměříme na nedílnou součást školní výbavy každého studenta – papírové asistenty. Rozhodně totiž platí, že co není v hlavě, to je na papíře. A právě diáře mají tu moc uchovat pro vás vše, co by se vám mohlo vykouřit z hlavy souběžně se zvoněním na přestávku.

Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem
Vysokoškolský diář Student’s assistant na školní rok 2021/22

Studovat chytře může každý z vás

Ani v nejmenším nezáleží na tom, jestli jste si odškrtli prvních pár let ve školní lavici, stojíte před zkouškou dospělosti, nebo již aspirujete na promované inženýry. V naší nabídce najdete školní diáře pro ty nejmladší i pro ty, kteří mají konec studentských let doslova na dosah. 

Pořádek v úkolech musí být

U dětí školou povinných jsou domácí úkoly téměř na denním pořádku. Nosit vše v hlavě a trénovat tak svou paměť je důležité, ale přesto je fajn mít jistotu v podobě úkolníčku, do kterého mohou nahlédnout školáci i rodiče. 

Chytrý úkolníček Školák by rozhodně neměl chybět v žádné aktovce. Pod svými pevnými deskami totiž skrývá štědrý prostor pro soupis všech úkolů, které musí školák v určitém termínu splnit. Zároveň je naplněn stránkami na poznámky i prostorem pro plánování zážitků. Samozřejmostí je rozvrh hodin, ale přidali jsme i něco extra v podobě seznamů všeho, co by chtěl školák zažít, vidět a přečíst.

Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem
Chytrý úkolníček Školák – pro základní školy

Nejmenší školáci jistě ocení možnost vyzdobit si desky k obrazu svému. A pokud si úkolníček pořídíte již nyní, stihnete ho polepit a pokreslit ještě dříve, než se poprvé v nadcházejícím školním roce rozezvoní zvonek ohlašující začátek vyučování. 

Mějte své známky pod kontrolou

Má to elegantní černé desky, vejde se to do každé aktovky a všechny středoškolské studenty to motivuje k pořádnému nasazení. Co je to? Věříme, že rozluštit tuto hádanku pro vás nebylo těžké a již nyní víte, že je řeč o Studentském diáři pro středoškoláky na školní rok 2021/2022.

Díky Studentskému diáři budete skutečnými mistry plánování a sebehodnocení. Stránky jsou koncipovány tak, abyste na ně dokázali vměstnat vše, co pro vás bude hrát v následujícím školním roce klíčovou roli. K dispozici máte přehled plánů, cílů i úspěchů pro období od září 2021 do srpna 2022. Nechybí samozřejmě ani rozvrh hodin, týdenní přehled aktivit s místem na úkoly či zajímavosti a mnoho poznámkových stránek.

Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem
Studentský diář 2021/2022 – pro střední školy

Je maturita skutečně jen formalita?

Jestli chcete přijít na kloub této záhadě, nezbude vám nic jiného, než se pustit po hlavě do studia a projít si onou zkouškou dospělosti. Než zahájíte tuto cestu, vyzbrojte se nástroji se kterými předejdete případným karambolům. Jedním takovým pomocníkem může být i Školní zápisník Maturant, ve kterém můžete plánovat cestu a aktivně sledovat svůj progres za získáním maturitního vysvědčení

Tip: Zvládněte maturitu s klidem. V článku na blogu vám poradíme, jak na to.  

Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem
Školní zápisník Maturant

Psychicky náročné zkouškové období se dá zvládnout i s úsměvem na rtech

Nikdy není pozdě začít si pěstovat nové návyky, takže pokud jste doposud proplouvali studiem bez papírového asistenta, věřte že v průběhu příprav na zápočty a zkoušky ho skutečně oceníte. Má totiž jednu záviděníhodnou vlastnost – pamatuje si doslova vše, co mu svěříte

Na obsahu diáře Student’s Assistant jsme spolupracovali s Univerzitou Karlovou a od samého základu jsme ho tvořili podle reálných potřeb studentů. Díky tomu vás diář stránku po stránce provede vašimi týdny na vysoké, pomůže vám s organizací času, soustředěním i plánováním volných dní.  

Zahajte nový školní rok s tím správným papírovým pomocníkem
Vysokoškolský diář Student’s assistant – Nedatovaný

Nezapomeňte navštívit naši prodejnu, kde vám rádi pomůžeme s výběrem a poradíme, s jakými dalšími produkty školní diáře zkombinovat, aby byla vaše studijní cesta co možná nejjednodušší. Těšíme se na brzkou shledanou.