Začněte rok 2022 ve společnosti diáře s důmyslnou technikou plánování | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Začněte rok 2022 ve společnosti diáře s důmyslnou technikou plánování

Jeden rok představuje 365 příležitostí – něco nového se naučit, změnit, dokázat a posunout se tak o krok blíže k naplnění životních cílů. Aby pro vás byla tato cesta co možná nejpříjemnější, vyplatí se mít po boku papírového asistenta. Nejenže s ním budete mít celých 12 měsíců plně pod kontrolou, ale zároveň si zaznamenáte svůj progres. Už víte, kdo se stane vaším pomocníkem na cestě za splněním všeho, co si v rámci novoročního předsevzetí usmyslíte? Pokud stále váháte, věříme, že odpověď najdete v dnešním článku. 

Začněte rok 2022 ve společnosti diáře s důmyslnou technikou plánování
Roční datovaný diář Optimum Life 2022

Uzavřete sami se sebou dohodu

Aby pro vás byl rok 2022 rokem skutečných změn, slibte si, že vše budete dělat nejlépe, jak dovedete a do svého seberozvoje dáte maximum. Pořád totiž platí, že nejbezpečnější a nejvýnosnější je investice do sebe sama, o čemž se zmiňujeme i v článku: Jak změnit svůj mindset v 5 jednoduchých krocích, ve kterém se dozvíte, jak své nastavení mysli změnit a posunout směrem k vlastnímu užitku.

Do konce roku 2021 nám přeci jen pár týdnů ještě zbývá, a proto tento čas věnujte důkladné rekapitulaci uplynulých měsíců – a to i přesto, že byl tento rok pro nás všechny velmi specifický. 

Sebereflexe je důležitá, a tak se zamyslete nad tím, co se vám povedlo, co vám udělalo největší radost, na co jste pyšní a na čem je třeba zapracovat

Díky vyhodnocování můžete zkoumat funkční principy ve svém životě, uvědomit si, za co všechno jste vděční a jak se vám podařilo bojovat se všemi nepříjemnostmi. Toto uvědomění pro vás bude výchozím bodem pro stanovení nových cílů, do kterých se vyplatí investovat svou energii

Teď už se ale pojďme podívat na konkrétní diáře s odlišnou plánovací metodou a společným záměrem – být produktivní a efektivní každý jeden den v roce

Představujeme náš bestseller – diář Week Planner 

Vaše priority neurčují vnější okolnosti ani váš šéf. Jste to vy. A právě s Týdenním plánovacím diářem Week planner dostáváte příležitost stanovit si cíle a efektivně organizovat svůj čas.

Díky plánování pracovní agendy a volného času budete mít jistotu, že během dne stihnete vše, co potřebujete. Na jeho konci na vás nebude čekat dlouhý seznam nesplněných povinností, které by vám nedaly spát. Jak toho docílit? Obětujte alespoň 30 minut ze své neděle, abyste si rozplánovali následující týden. Ušetříte si tím hodiny chaosu. Místo nekonečného přívalu úkolů, které se na vás hrnou ze všech stran a zdánlivě nikdy nekončí, najednou přesně víte, co máte v ten který den na práci.

Začněte rok 2022 ve společnosti diáře s důmyslnou technikou plánování
Týdenní plánovací diář Week planner 2022

Pro plánování na týdenní bázi je nejlepší Week planner, který si vás získá pro svou přehlednost. Kromě týdenního členěného kalendária obsahuje:

  • to-do list na týdenní úkoly,
  • prostor na poznámky a hodnocení týdne,
  • přehled roku 2022 organizovaný po měsících a týdnech,
  • seznam státních svátků a významných dní v roce 2022,
  • 32 volných stran na poznámky.

Zároveň věříme, že oceníte univerzálnost celého diáře. Koncipovali jsme ho tak, aby byl užitečný pro vytíženého manažera i školáka. Pro pracující se stane důležitým nástrojem, který doplní online aplikace. Studenti zase ocení rozdělení dnů na dopolední a odpolední část, která jednoduchým způsobem rámuje školní a volnočasové aktivity.

Jak s týdenním diářem pracovat a jak s ním zabavit své děti, vám prozradí Honza v krátkém videu

Week planner pro malé i velké

Vlajková loď mezi datovanými diáři – takový je Optimum Life

Není náhoda, že zákazníci, kteří si Roční datovaný diář Optimum Life zakoupili, se pro něj pravidelně vrací. V naší nabídce totiž není žádným nováčkem. S tímto papírovým asistentem jsme odstartovali výrobu a byl tak jedním z našich prvních diářů, které spatřily světlo světa

Ani v průběhu roku 2021 jsme nelenili a usilovně přemýšleli, čím vším ještě můžeme roční diář vylepšit. V tomto směru byla rozhodně nejužitečnější zpětná vazba od našich zákazníků, kteří se s námi podělili o své zkušenosti a posílali nám nejrůznější komentáře i náměty na zlepšení, které jsme si vzali k srdci. I díky tomu vám dnes můžeme představit dosud nejvyladěnější verzi Optimum Life

Začněte rok 2022 ve společnosti diáře s důmyslnou technikou plánování
Roční datovaný diář Optimum Life 2022

Jeho funkční obsah je doplněn minimalistickým designem. To vše v praktickém balení. Náš roční diář je zkrátka přesně takový jaký jsme ho chtěli mít – chytrý. A přesně takový si ho přáli i naši zákazníci. 

Získá si i vás, pokud jste milovníky plánování v měsíčních cyklech. Obsahuje totiž:

  • cíl měsíce,
  • nejdůležitější 3 priority měsíce,
  • sdílené projekty a spolupráce v daném měsíci,
  • měsíční osobní úkoly,
  • přehled měsíce a jeho hodnocení.

Dáváte přednost nedatovaným diářům?

I v tomto případě jste u nás na správné adrese. Pokud nechcete čekat na začátek nového roku, vyberte si některý z našich nedatovaných diářů. Zapisovat si do nich můžete klidně hned – pravidla totiž určujete vy

Chcete s výběrem diáře poradit? Neváhejte se zastavit v našem obchodě s diáři, kde vás mile rádi přivítáme a pomůžeme s výběrem. Těšíme se na vaši návštěvu.