Velká novinka ve velkém provedení | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Velká novinka ve velkém provedení

Chtěli jste to, tak to máte mít. Jelikož rádi plníme vaše přání, rozhodli jsme se, že Ježíšek letos přiletí dřív s dlouho očekávaným Ročním diářem PILOT A4. Jedná se o spolehlivý nástroj pro řízení důležitých priorit na týdenní bázi, a proto jsme se u nové verze rozhodli neměnit nic, co je prověřeno praxí. Naopak jsme něco přidali – více prostoru a přehledu díky formátu A4. 

Velká novinka ve velkém provedení
Roční diář PILOT A4

Co všechno je jinak?

Roční diář PILOT A4 jsme nevytvořili proto, aby byl lepší než jeho menší jmenovec. Myšlenku jste nám vnukli vy sami svými častými dotazy. Pokud patříte k těm, kteří pracují z domova, nebo jsou zvyklí nechávat si svého papírového asistenta v kanceláři na pracovním stole, pak není velikost diáře rozhodujícím faktorem při nákupu. Směrodatný je jeho obsah. Pilot patří k našim bestsellerům a my zkrátka chtěli, aby z benefitů této plánovací metody mohl čerpat každý bez ohledu na preferovaný formát

Roční diář PILOT A4Chytrý motivační diář Pilot
formátA4M, L, XL < A4
rozsah12 měsíců6 měsíců
týdenní karta + kalendáriumna dvou stránkáchna čtyřech stránkách
Roční diář PILOT A4 vs. Chytrý motivační diář Pilot

Větší formát nám umožnil vmáčknout týdenní kartu s kalendáriem na dvě stránky. Díky tomu máte jednotlivé dny v týdnu společně s vašimi týdenními cíli neustále na očích. 

Jak již název napovídá, Roční diář PILOT A4 vás v polovině roku nezaskočí tím, že dojdete na jeho konec. Vejde se do něj celý váš rok a to bez ohledu na to, jestli do něj začnete zapisovat v lednu, červnu či prosinci. Po vzoru Chytrého motivačního diáře Pilot zůstala i tato verze diáře nedatovaná.

Velká novinka ve velkém provedení
Roční diář PILOT A4

Mistrem produktivity za 3, 2, 1..

O tom, proč se stát pilotem svého života, jsme psali už hodněkrát. Na druhou stranu opakování je matkou moudrosti, a tak si shrneme alespoň ty nejdůležitější body.

Pilot vás dostane z negativní spirály, kdy se točíte v kruhu a máte pocit, že nic nestíháte. S jeho pomocí si totiž naplánujete jen to, na co vám vlastní síly stačí. 

Pro každý týden si určíte tři hlavní úkoly, na které budete soustředit svou pozornost. Jistě před sebou nechcete povinnosti sunout a přepisovat je z týdne na týden, a proto si určíte denní priority, které vás dovedou k naplnění týdenního cíle.  

TIP: Pokud s nastavením vlastních priorit svádíte boj, doporučujeme vám přečíst si článek o strategii dvou seznamů od Warrena Buffetta. Podrobně jsme v něm popsali, jak si vytvořit seznam s cíli a vybrat z nich jen ty skutečně důležité, které vás dovedou k vašemu kariérnímu naplnění

Až budete mít jasno v tom, co je potřeba v daném týdnu zvládnout, pusťte se do rozplánování dne. Věříme, že na Pilotovi nejvíce oceníte, že vás nijak nesvazuje k tomu, jaký styl plánování musíte zvolit. Při zpětném ohlédnutí mohou vaše týdny vypadat rozdílně, ale vždy budou mít společné to, že jsou plně ve vaší režii

Vaše týdenní kalendárium může obsahovat:

  • kroky, které vedou ke splnění tří hlavních priorit dne/týdne,
  • to-do list, ze kterého postupně odškrtáváte splněné úkoly, 
  • trackování práce a plán schůzek,
  • energetickou křivku pro lepší organizaci dne,
  • shrnutí dne v podobě mini deníku,
  • kroky k budování nových návyků.

Zároveň nic z výše zmíněného obsahovat nemusí. Volný prostor zkrátka zaplníte tím, co je konkrétně pro vás v danou chvíli skutečně důležité.

TIP: Pokud to se zlepšením své produktivity myslíte opravdu vážně, týdenní kartu si vyplňte vždy v pátek nebo v neděli. Utlumíte tím pondělní stres a start nového týdne se vydaří mnohem lépe.

Velká novinka ve velkém provedení
Roční diář PILOT A4

Principy Pilota jsme převedli i na Deskpad A3

Jeden Pilot vám nestačí? V tom případě vám doporučujeme vyzkoušet velký stolní trhací plánovač Pilot Deskpad, kde máte celý týden na jednom archu v lepeném bloku.

Je skvělý, protože na jednom archu najdete:

  • nejdůležitější projekty, které vyžadují vaši pozornost,
  • úkoly, které chcete stihnout,
  • poznámky na črtání telefonátů, adres či čehokoliv,
  • týdenní kalendárium na vše, co nechcete zapomenout.
Velká novinka ve velkém provedení
Pilot Deskpad A3

Tak jaký Pilot u vás nakonec vyhraje? Ať se rozhodnete jakkoliv, s objednávkou neotálejte. Až do 30.11. u nás platí speciální akce, kdy k nákupu nad 500 Kč dostanete oblíbený TODO trhacího blok zcela zdarma. A to se vyplatí! 

Pokud si chcete diáře prohlédnout a porovnat na vlastní oči, připomínáme, že dveře naší prodejny jsou vám ve všední dny i nadále otevřeny. Rádi vám poradíme i s výběrem vánočních dárků. Těšíme se na viděnou!