Tipy na dárky pro přátele | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Tipy na dárky pro přátele

Přemýšlíte, jaký dárek bude ideální pro vaše přátele? Pro inspiraci tentokrát nemusíte chodit příliš daleko, protože každý má tendenci obklopovat se lidmi s podobnými zájmy. Stačí se tedy zamyslet nad tím, co byste rádi našli pod stromečkem konkrétně vy. Věříme, že náš chytrý blog nečtete náhodou, a proto vám v dnešním článku přinášíme tipy na papírové asistenty, kteří jsou skvělým doplňkem pro nejrůznější zájmy a volnočasové aktivity. Tak pojďme rovnou na to. 

Tipy na dárky pro přátele

Ideální dárek pro kavárenské povaleče

Jestli se s přáteli nejraději střetáváte nad hrnkem čerstvé kávy, pak s naším Kavárenským zápisníkem Clevercafé rozhodně nešlápnete vedle. Vejde se do něj až 40 podrobných zápisů, v rámci kterých zhodnotí celkovou atmosféru místa, chuť kávy, ale i vřelost obsluhy. 

Tip: Zápisník může být vaším společným dárkem, ve kterém si budete tvořit seznam nejoblíbenějších kaváren. Zároveň to můžete spojit s výzvou, kdy každá kavárna musí být z jiného města/kraje/země. 

Tipy na dárky pro přátele
Kavárenský zápisník Clevercafé

Ideální dárek pro hledače pravdy

Pokud jste spíše vinaři než kávomilové, pak vám doporučujeme Zápisník pro vinaře Degustačník. Je jako stvořený pro všechny milovníky vína, kteří o něm chtějí sbírat zkušenosti při jeho vychutnávání. 

Tip: Vyrazte na degustaci společně. Garantujeme vám, že tak nepřijdete jen k novým poznatkům, ale i k dobré náladě.

Tipy na dárky pro přátele
Zápisník pro vinaře Degustačník

Ideální dárek pro sběrače kilometrů

Máte ve svém okolí zapáleného sportovce, který posedí leda tak na cyklistickém sedle? Pak mu nadělte pod stromeček Deník pro cyklisty Cyklodeník.

Cyklodeník má velikost tak akorát, aby se vešel do kapsy u cyklodresu. Obdarovaný ho díky tomu může vzít na každý svůj výlet a postupně si zaznamenávat cílové destinace i najeté kilometry. 

Tip: Do deníku založte i poukaz na amatérský cyklistický závod. A aby to byla opravdu zábava, šlápněte do pedálů společně. Schválně kdo projede cílovou páskou jako první. 

Tipy na dárky pro přátele
Deník pro cyklisty Cyklodeník

Ideální dárek pro samozvaného Forresta Gumpa

„A pak jsem dostal nápad, že si půjdu zaběhat… Vlastně ani nevím, proč jsem utíkal.“  Pokud máte mezi kamarády i vy svého Forresta, pak vám doporučujeme obdarovat ho Běžeckým deníkem.

Běžecký deník pomáhá udržet si motivaci díky zapisování výkonů. Nachází se v něm prostor na zaznamenání 100 tréninků a to už je pořádně vysoké číslo, na kterém je vidět progres, pokud to člověk nevzdá. 

Tip: Pořiďte Běžecké deníky rovnou dva a poměřujte si s kamarádem své výkony. A aby to bylo opravdu zajímavé, vsaďte se o to, kdo jako první uběhne v roce 2022 krásných 500 km

Tipy na dárky pro přátele
Běžecký deník

Ideální dárek pro filmové kritiky

Když už jsme nakousli téma hlášek z filmů, rovnou vám doporučíme i zápisník pro všechny filmové nadšenceZápisník filmových zážitků Filmovník

Obdarovaný najde ve Filmovníku místo pro zapsání základních údajů o filmu jako je název, jméno režiséra a obsazení. Může si popsat dějovou zápletku a hlavní postavy, vypsat si oblíbené hlášky či citáty a další informace o režisérovi a jeho filmech.

Tip: Zápisník předejte společně se závazkem, že si alespoň jednou měsíčně uděláte společný filmový večer. Filmovník jsme totiž vyrobili se základní myšlenkou. A sice zachytit zážitek a emoci. Co takhle je začít prožívat a sbírat společně?

Tipy na dárky pro přátele
Zápisník filmových zážitků Filmovník

Více zápisníků už se nám do dnešního článku nevešlo, ale nezoufejte, protože už teď pro vás pečeme další várku tipů na dárky. V mezičase si můžete přečíst náš článek s tipy na dárky pro děti

Pokud vás na čekání neužije, pak se za námi stavte v naší prodejně v ulici Truhlářská, kde vám náš tým alias Ježíškovi pomocníci pomohou s výběrem ideálního vánočního dárku. Těšíme se na viděnou!