Tipy na dárky pro děti | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Tipy na dárky pro děti

Jééé, zase měkkouš.“ Ať hodí kamenem rodič, který od svého dítěte nikdy neslyšel tuto větu při bouřlivém rozbalování vánočních dárků. Je pravdou, že bez pletených ponožek a svetrů by to nebyly ty pravé Vánoce, ale přesto jsme pro vás dali dohromady řadu tipů na dárky z naší nabídky. Uvidíte, že na tvářích vašich raubířů vykouzlí pořádný rohlík hned po rozbalení.

Tipy na dárky pro děti

Postarejte se o to, aby žádná vzpomínka nevybledla 

Jakou část roku mají děti nejraději? Rozhodně prázdniny. Ostatně jedny takové, které jsou provoněné jehličím a cukrovím, je za pár týdnů čekají. 

Prázdniny jsou nejvíce plodné na nejrůznější lumpárny a dobrodružství. Ovšem po letech každá vzpomínka trochu vybledne. Zachovejte zážitkům svých dětí stále jasné barvy díky Deníku Moje prázdniny

Deníkem podpoříte i tvořivost svých dětí. Vyzbrojili jsme ho totiž řadou omalovánek s prázdninovou tématikou. Volné stránky zase přímo vybízí k vyšperkování pomocí nejrůznějších fotek, výstřižků, pohlednic, dopisů od kamarádů nebo obrázků. 

Víte, co je na Deníku Moje prázdniny to nejlepší? Vejdou se do něj ne jedny, ale rovnou šestery prázdniny. Zkrátka všechny, které je v průběhu následujícího roku čekají. 

Pokud se chcete podívat deníku na zoubek, neváhejte si o něm přečíst podrobný článek u nás na blogu.

Tipy na dárky pro děti
Deník Moje prázdniny

Spojte příjemné s užitečným 

Dáváte svým dětem kapesné? Tak v tom případě byste je měli zasvětit i do tajů světa financí a vysvětlit jim význam těchto mincí a barevných papírků

Pro takové případy máme v naší nabídce Notýsek kapesného pro malé i velké, díky kterému děti pochopí, že každá věc v životě něco stojí. Kromě dokonalého přehledu o stavu své kasičky získají i motivaci zbytečně neutrácet, následovat jednoduché principy a dosáhnout tak svých snů. 

Tipy na dárky pro děti
Notýsek kapesného pro malé i velké

Učte své děti zodpovědnosti

Mami, tati, já chci pejska.“ Nekonečnému přemlouvání na téma domácí mazlíček určitě čelili mnozí z vás. Děti pak ze zoufalství slibují, že už nebudou nikdy zlobit, budou si pravidelně uklízet svůj dětský pokoj a ze školy nosit jen samé jedničky. 

Pokud jste se rozhodli, že těmto nepravděpodobným slibům uvěříte a svým dětem pořídíte nejlepšího kamaráda, doporučujeme vám, abyste přikoupili také Deník domácího mazlíčka

S tímto deníkem dostanou vaše děti prostor zaznamenat si růst čtyřnohého kamaráda a všechna neopakovatelná dobrodružství, která společně zažijí. Kromě toho je zde prostor pro zapsání všech důležitých termínů jako jsou návštěvy veterináře či očkování. Mimo to si mohou naplánovat podrobný harmonogram venčení a péče zahrnující domácí lázně, česání apod. 

Pasujte je do role vrchních kronikářů

Uchovejte si všechny zážitky z rodinných cest pohromadě v Zápisníku rodinných výletů Výletník, který pojme to nejlepší až z 50 dobrodružných výprav. 

Zápisy z cest můžete samozřejmě provádět i vy sami, ale nebude to mnohem větší zábava, když pozvete na pomoc své děti? U každého výletu je volná strana, na kterou mohou vykreslit skvělou vzpomínku, největší dobrodružství i aktuální náladu. 

Nezapomínejte na zábavu. K Zápisníku rodinných výletů přihoďte ještě Sadu samolepek hrady a zámky

Tipy na dárky pro děti
Zápisník rodinných výletů Výletník

Nechte je kreativně vyjádřit

Pokud rádi dáváte svým dětem dárky, u kterých mohou popustit uzdu své fantazie, garantujeme vám, že se Skicákem rozhodně nešlápnete vedle. Čeká je 50 listů přírodního neběleného papíru, na který mohou kreslit tužkami, pastelkami i pastely. A to doslova cokoliv, co je napadne. 

Skicáky dávají (nejen) dětem prostor pro vlastní seberealizaci, proto jim umožněte tvořit. Celý proces krásně zaměstná jejich pravou mozkovou hemisféru.

Náš Skicák ovšem není jen tak ledajaký. Vaše dítě si může u každé malby poznamenat za jakých okolností a při jaké příležitosti vznikla.

Kdo ví, třeba ve svých dětech objevíte netušený talent. A pokud ne, i tak se můžete radovat z toho, že jste je na chvilku zabavili smysluplnou činností. 

Tipy na dárky pro děti
Skicák

Ocenili byste tipy na dárky pro další členy rodiny nebo třeby kolegy z práce? Tak to vás potěšíme! Plánujeme pro vás totiž celou sérii článků na toto téma.

Nechce se vám čekat, než všechny články ze série vykopneme? Navštivte nás v naší prodejně v ulici Truhlářská, kde vám náš tým alias Ježíškovi pomocníci pomohou s výběrem ideálního vánočního dárku. Těšíme se na vás!