Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Posíláte pohledy z cest? Zkuste je namalovat.

Určitě to znáte. Sedíte na rodinné oslavě, která probíhá velmi zdařile. Pije se, jí a vypráví. Pak někoho napadne sáhnout do skříně a z jejích spodních pater vyndat krabici od bot plnou fotek, dopisů a pohledů, čímž se odstartuje gejzír smíchu, radosti, líčení historek a připomínek zážitků, na které jste již dávno zapomněli.

Není to tak dávno, co jsme měli podobnou oslavu doma. Hodně jsme se bavili, smáli a nad podobnou krabicí objevovali dávno zapomenuté klenoty historie naší rodiny – fotografie, dopisy a pohledy z táborů a škol v přírodě. Vidět své písmo po 35 letech byla skutečně pecka, stejně jako vybavit si lásku z první třídy, jména spolužáků ze 3.B a vůbec celou školu v přírodě na Zemplínské Šíravě. „Jo, to bylo tenkrát…”, říkal jsem si ještě několik dnů poté při prohlížení několika uloupených artefaktů.

Jak je to vlastně dnes?

Když jsem nosil ještě boty o pár čísel menší, jezdilo se na tábory či školy v přírodě s balíkem papírů a obálek s předepsanými adresami a nalepenými známkami. Nepsavci měli tentýž paklík korespondenčních lístků. A našli se i tací, kteří vše řešili pohledem. Bylo to jediné možné spojení s rodinou v té době! Za odeslaný dopis se člověk mohl mnohdy těšit na balík plný pamlsků, který rodiče posílali opačným směrem… Ale co dnes? V době mobilních telefonů, internetu s Facebookem… posílají ještě děti dopisy ze svých cest za poznáním?

Vzpomínáte na “Koresponďáky”? 

Posíláte pohledy z cest? Zkuste je namalovat.

Koresponďák je nový přírůstek do rodiny chytrých notesů CLEVER MINDS Notebook. Jeho prostřednictvím můžete posílat zápisky ze svých cest, a to tvořivou a kreativní formou.

Je jedno, zda jste dítě či dospělí. Jestli sedíte u táborového ohně či na břehu jezera. Nyní máte skvělou příležitost atmosféru této chvíle zaznamenat. Nakreslit. Vyslat někomu zprávu o tom, jak krásně se máte. Jen vezmete tužku či pastelku a malujete.

Na titulní stránce stojí:

Poznáváš svět. Mnoho skvělých zážitků a setkání. Každý den píšeš další kapitolu kroniky svého života.

Nejnovější fotky proletí celou tvou sociální sítí. Pouhý mžik v kyberprostoru. A co zítra? Monitor nepohladí. Email zapadne.

Pošli svou radost všem těm, kdož za to stojí…

Postup je jednoduchý a ověřený životem:

  • vzít pero do ruky a napsat zprávu
  • nakreslit pastelkami vlastní pohled
  • vhodit lístek do schránky
  • udělat radost 
Posíláte pohledy z cest? Zkuste je namalovat.

Když je člověk na táboře, škole v přírodě či na cestách, chce si uchovat všechny zážitky a emoce! A chce se o ně i podělit. Chce je zachytit právě proto, že ho baví a je mu dobře.

Dopřejme sobě či svým dětem tu radost zachytit své vlastní příběhy. A těšte se z nich a radujte i v budoucnu!

Koresponďák najdete ZDE.