Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Svůj první diář jsem si vyrobil již v sedmé třídě aneb jaký je skutečný příběh značky CLEVER MINDS Notebook.

Není to zvláštní v dnešní době začít s výrobou papírových výrobků, když všude kolem nás bují technologická revoluce? Přestože řada moderních novinek člověku pomáhá a usnadňuje mu život, nelze se ubránit zamyšlení, kam až tohle vše půjde. A tak může být návrat k papíru, jakožto osobnímu nástroji, někým vnímán jako cesta zpátky. Pro jiného je ale naopak cestou vpřed.Svůj první diář jsem vyrobil na základní škole a nevědomky tak nastartoval svou životní vášeň – lásku k papíru, k tématu osobní produktivity a práci na sobě sama. A tuto svou vášeň dnes promítám do každodenní „práce“ v CLEVER MINDS.

Jan Straka, zakladatel značky

2013 | Vznik CLEVER MINDS

CLEVER MINDS s.r.o. byla původně marketingovou firmou. Ačkoliv vznikla v roce 2013, tak její historie a základy sahají do hlubší minulosti až někdy k roku 2007. Právě tehdy vznikaly první nápady a prototypy současných výrobků v původní rodinné firmě provozující ofsetovou tiskárnu. 

2015 | Začínáme vyrábět

Postupně v nás sílila potřeba opustit virtuální svět marketingu a začít vytvářet něco vlastního, co lze „zabalit“. Jelikož jsme tou dobou již vlastnili evropskou ochranou známku CLEVER MINDS na výrobky z papíru, byla volba jednoduchá.

Rozhodli jsme se oprášit staré nápady a začít s výrobou notesů, které jsme osobně vyzkoušeli. Víme, jak v reálném životě pomáhají. Bez ohledu na to, jak moc potřebujeme každý svůj mobilní telefon.

Dnes je CLEVER MINDS speciálkou na notesy. Vymýšlíme a vyrábíme zápisníky, které nás baví a slouží k určitým životním situacím. Na své si tak u nás přijde téměř každý, nejen milovník papíru.

Nabídku jsme rozšířili o službu Notes na míru, určenou zejména pro firemní zákazníky. Vymýšlíme a vyrábíme pracovní nástroje pro týmy, zákazníky firem nebo třeba pro konference.