Chcete udržet fokus každý den? Tenhle zápisník vám pomůže. | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Chcete udržet fokus každý den? Tenhle zápisník vám pomůže.

Když jsme plánovali udělat zápisník, který by byl zaměřen na detailní pohled dne, zkoušeli jsme mnoho různých variant. Chtěli jsme do něj dostat nějaký cíl dne, úkoly, časové i běžné poznámky. Po měsících testování jsme nakonec uvedli zápisník Denní záznamy. V čem je dobrý a komu pomůže? Dozvíte se v našem článku a videu.

Dnes je skvělý den, protože…

Pozitivní pohled na svět je součástí DNA naší značky. Snažíme se jej přenášet do všeho, co děláme a na každého, s kým spolupracujeme. Proto najdete v každém dnu prostor, do kterého si můžete každé ráno napsat, proč si myslíte, že právě dnešek bude skvělým dnem.

Tenhle jednoduchý, a přitom nesmírně účinný hack vám pomůže během celého dne udržet pozitivní mysl. Kdykoliv přijde nějaký problém, či chmura, stačí si připomenout, co jste ráno napsali.

Projekty, to-do listy a jiné seznamy

Hodně lidí dnes používá online či digitální diáře. Proto jsme náš zápisník Denní záznamy koncipovali jakožto doplněk vašich digitálních nástrojů. Přes existenci mnoha to-do aplikací napříč platformami známe jen málo disciplinovaných, kteří by nekombinovali své nástroje.

Proto si každý den můžete poznamenat vaše nejdůležitější projekty a úkoly dne. Prostoru máte dost, takže lze kombinovat pracovní i osobní záležitosti.

Poznámky ze schůzek

Denní záznamy nejsou diářem, přesto mají prostor pro časové záznamy. Neobsahuje časovou osu, takže můžete tuto oblast využít zcela libovolně a každý den jinak. Někdy se hodí na prostý tracking deních událostí – co se kdy odehrálo. Jindy může sloužit jako prostor na důležitých pár poznámek ze schůzky. To je čistě na uživateli.

Poznámky … jakékoliv

Chcete udržet fokus každý den? Tenhle zápisník vám pomůže.

Každý den kolem proteče spousta informací a důležitých fakt, která je třeba zapsat. Proto i váš denní záznam různých poznámek má v zápisníku své místo. Jak je naší tradicí, tak zápisník je tečkovaný, proto můžete kreslit, psát a listy trhat je škoda 🙂

Jaký ten dnešek vůbec byl?

Chcete udržet fokus každý den? Tenhle zápisník vám pomůže.

Zhodnocení dne je běžnou součástí rutin úspěšných lidí, proto jsme jej zařadili i do našeho zápisníku Denní záznamy. Každý večer si tak můžete svůj den uzavřít a zapsat, co se povedlo a proč, ale také co se nepovedlo, a proč. Když to budete dělat pravidelně, uvidíte po čase velký posun.

Zápisník Denní záznamy koupíte v našem obchodě nebo na eshopu. Vybírat můžete ze dvou velikostí – L (menší A5), která vystačí na celkem 70 dnů a větší XL, do které nacpete dvonásobek. Zápisník dostanete jak v přírodní hnědé, tak i v černé barvě.