Deník Moje prázdniny skrývá všechna dětská dobrodružství | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Deník Moje prázdniny skrývá všechna dětská dobrodružství

Dnešní den jsme si pro představení nového deníku Moje Prázdniny nevybrali náhodou. Když píšeme tyto řádky, Den dětí je již v plném proudu. To nám, v kombinaci s přicházejícími letními prázdninami, připadá jako ideální chvíle k tomu, abychom vám přiblížili, co všechno jsme si pro vaše malé raubíře připravili tentokrát. Zároveň vám zodpovíme nejčastější dotazy, které jste nám stihli k deníku poslat. Tak pojďme rovnou na to.

Deník Moje prázdniny skrývá všechna dětská dobrodružství
Deník Moje prázdniny

Prázdninový deník v novém kabátě

Milujeme výzvy. Jednou takovou pro nás bylo i vylepšení Prázdninového deníku, který jste si tolik oblíbili. My ho ovšem chtěli posunout o úroveň výš, a tak jsme posledních pár měsíců usilovně pracovali na jeho vylepšené verzi, která nesla pracovní název Prázdninový deník 2.0. Nyní nastala ta chvíle, kdy vám ho můžeme oficiálně představit jako deník Moje prázdniny

A co všechno jsme tedy v deníku pozměnili?

  • Jeho použitelnost jsme rozšířili na celý rok. To znamená, že pojme zážitky rovnou ze šesti prázdnin, které vaše děti v průběhu roku zažijí. 
  • Stránky jsou univerzální, tzn. nedatované. Nic nebrání tomu počkat si na skutečné dobrodružství, které si zaslouží zaznamenat.
  • Zahrnuli jsme dostatek volného prostoru, aby si děti mohly namalovat, jakou mají aktuálně náladu nebo jaké je momentální počasí. Vzpomínky vašich děti tak budou skutečně barvité. 

Celý deník jsme koncipovali tak, aby vaše děti vedl k návyku psát si o všem, co zažily. Zároveň jim nechává volnou ruku, aby samy posoudily, co je podle nich skutečně zajímavé, a tím pádem hodno záznamu. 

Deník Moje prázdniny skrývá všechna dětská dobrodružství
Deník Moje prázdniny

Do dětského zápisníku Moje prázdniny se toho vejde opravdu hodně

Zápisník Moje prázdniny nabízí vašim dětem štědrý prostor pro zapisování, vzpomínání, vlepování, kreslení, fantazírování, rozjímání i plánování.

Už teď je jasné, že vaše děti deník z ruky jen tak nepustí, protože se budou těšit, až se na konci roku poohlédnou za tím, co všechno viděly a zažily

Tvoření bez hranic

Ilustrovaný deník Moje prázdniny jsme vyzdobili řadou omalovánek s prázdninovou tématikou, které rozzáří den všech malých výletníků, táborníků i dobrodruhů. Volné stránky si zase mohou vyšperkovat nejrůznějšími fotkami, výstřižky, pohlednicemi, obrázky a dopisy od kamarádů.

Zároveň jsme ponechali i dostatek prostoru pro jejich vlastní svět, který je plný fantazírování o dětských výpravách a spřádání plánů na divočení s kamarády.

Fantazie jako jediný limit

Čistě v režii vašich dětí zůstává i to, jak si svůj deník vyzdobí na povrchu. Desky mohou libovolně polepit, pokreslit a dotvořit k obrazu svému.

Deník Moje prázdniny skrývá všechna dětská dobrodružství
Deník Moje prázdniny

Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

  1. Proč jsme vyměnili Prázdninový deník?

Původní Prázdninový deník byl sestaven na míru letním prázdninám. My jsme ale chtěli, aby děti měly pohromadě vzpomínky i z ostatních prázdnin, které jsou rovněž plné větších i menších dobrodružství, která si zaslouží pozornost. 

  1. Proč jsou stránky univerzální?

Nechtěli jsme vaše děti svazovat pravidly. Je jasné, že každý den si nebudou chtít psát. Někdy dostanou chuť spíše na kreslení a jindy zase na lepení obrázků a my jim chtěli tuto možnost volby dopřát. 

  1. Proč jsme odstranili možnost výběru nálady a počasí?

Tím, že jsme deník rozšířili na všechny prázdniny v roce, mají vaše děti k dispozici opravdu hodně prostoru pro vzpomínání i plánování. Svou momentální náladu i aktuální počasí mohou samy dokreslit k jednotlivým záznamům.

Tak schválně, jak myslíte, že bude deník vašich dětí vypadat po pár měsících používání? Jako po rozbalení jistě ne, ale za to bude praskat ve švech, kvůli všem těm zážitkům a vzpomínkám, které obsáhne. 

Nezapomeňte se s námi podělit na našich sociálních sítích o to, jak vypadají prázdniny prožité s deníkem Moje prázdniny v podání vašich malých dobrodruhů. Těšíme se na vaše fotky.