Dárky pro mámu | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Dárky pro mámu

V našem dalším článku vybíráme vhodný dárek pro všechny maminky. Díky univerzálnosti naší volnočasové kolekce stačí zvolit oblast zájmu a máte dárek pro ženu prakticky jakéhokoliv věku.

Na konci článku najdete krátké video z našeho obchodu v Praze, kde můžete rovněž veškeré výrobky koupit, a to za eshopové ceny.

Moje chytrá kuchařka

Každá máma za svůj život vytvořila nejedno umělecké dílo v kuchyni. Léta praxe dala jejím receptům šmrnc, který se na internetu nedohledá. Proto je tento náš zápisník jedním z nejoblíbenějších dárků, zvláště maminkám, neboť uchovává toto rodinné stříbro.

Proto se jedná o dárek spíše pro následující generace, kterým tak zůstává nejen milá vzpomínka, ale také velká hodnota. A to i díky Příběhu receptu, který můžete ke každému stvořit.

Výletník

Spousta společně stráveného času. Návštěvy hradů, zámků a jiných pěkných míst nejen v České republice. To vše na jednom místě, se všemi milými vzpomínkami, razítky, samolepkami a kresbami.

Jednou budete společně vzpomínat na všechny tyto výjimečné chvíle.

Chytrý zahradník

Kvetoucí rostliny, vypěstovaná zelenina či ovoce, to vše obnáší spoustu úsilí, aby nakonec přineslo mnoho radosti.

Pro maminku zahradnici můžete pořídit tento speciální zápisník, do kterého si může zapsat jeden svůj Zahradníkův rok, podobně jako Karel Čapek. Úspěchy, neúspěchy a v podstatě celý příběh zahrady. Praktické informace, nápady a vychytávky.

Máte možnost vybrat zápisník nebo set karet pro její zahradu a plány.

Knihomol

Známe je všichni takové ty chvíle, kdy je lepší se zachumlat do deky, uvařit si čaj nebo si dát dvojku a vzít si nějakou oblíbenou knihu. Knihomol je skvělý parťák pro výpisky z oblíbených knížek, citáty nebo celé pasáže. Lze jej použít jak pro dílo jednoho autora, tak třeba i na celý segment literatury.

Tak jako tak je pro osobní zápisky toho oblíbeného a intimního, co vám umí dát jen knihy.

Deník mazlíčka

Když si pořídíte domů živého tvora – psa, kočku nebo cokoliv jiného, stane se nedílnou součástí vaší rodiny. Deník mazlíčka je v podstatě zápisník právě pro něj. Zdravý vývoj a společné zážitky. Hezká vzpomínka.

Skicák

Skicáky, zejména ty čtvercové, dávají krásný prostor k vlastní seberealizaci. A nebyli bychom to my, kdybychom do nich neumístili prostor na poznámky k jednotlivým malbám.

Atmosféra, místo, datum, počasí a popis prostředí. Tyto a podobné detaily si může malíř vymyslet, aby jednou, až malby prověří čas a vy je najdete ve skříni, bylo jasné, za jakých okolností malba vznikala.

Toto je pouze několik tipů na milý a hezký dárek, kterým rozhodně neuděláte chybu. Přejeme všem ženám a maminkám mnoho zdraví a radosti.