Chytrá zakázka vs. Projektový notes | Chytrý blog Clever Minds

Vyrábíme designově jednoduché a elegantní notesy, které přináší neomezený prostor pro vaše myšlenky a nápady.

Naše témata

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet
[contact-form-7 id="0" html_class="default"]

Chytrá zakázka vs. Projektový notes

Chcete řídit efektivně své projekty či zakázky a nevíte, který nástroj pro vás bude tím pravým? V dnešním článku vám představíme dva pracovní diáře, které možná vypadají na první pohled stejně, ale hned na druhý pohled jsou zřejmé značné rozdíly. Pojďte o nich zjistit více informací a vybrat si ideální zápisník, díky kterému budete mít dokonalý přehled o svých zakázkách i projektech.  

Seznamte se s Chytrou zakázkou – nástrojem pro přehlednou evidenci jednorázových objednávek

Češi jsou pověstní svou zručností, šikovností a precizností. A právě řemeslníci, švadlenky, stavebníci, malíři, cukrářky, opraváři, truhláři, pekařky, zahradníci a všichni další, kteří dělají poctivou práci, pracují zakázkovým způsobem, a pod rukama jim vznikají mistrovská díla, nás inspirovali při výrobě zápisníku Chytrá zakázka.

Chytrá zakázka vs. Projektový notes
Chytrá zakázka

Pořádek dělá přátele a také dobré obchodní vztahy

Abyste měli své zakázky skutečně pod kontrolou, vyhradili jsme pro každou z nich rovnou dvoustranu.

Na levé straně si zaznamenáváte údaje, které vám zákazník předá v rámci úvodní schůzky – jméno, budget, datum přijetí i předpokládané datum dokončení zakázky, specifické požadavky i náčrty spolu s rozměry objednaného díla. 

Pravá strana je vyhrazená pro exekutivu. Nechybí prostor pro soupis použitých materiálů, důležitých kontaktů, průběhu komunikace i následné zhodnocení zakázky. 

A pokud vám vyhrazený prostor nestačí, můžete si dopsat i načrtnout vše potřebné v druhé části zápisníku, který jsme i tentokrát věnovali poznámkám.

Přehrajte si video s Honzou, ve kterém vám představí, jak Chytrá zakázka vypadá a jak ji efektivně používat.  

Chytrá zakázka vs. Projektový notes
Video: Chytrá zakázka

Co všechno by vám o sobě Chytrá zakázka řekla, kdyby uměla mluvit? 

„Znám podrobnosti o nejméně 40 vašich jednorázových objednávkách. Vím, kdy a od koho jste objednávky přijali a také, co jste probírali v rámci schůzek. Na stránce přehledu zakázky vám připomenu smluvený rozpočet a nejzazší termín pro dokončení. Shromažďuji i všechny vaše nákresy a důležité informace o průběhu zakázky, použitých materiálech, výdajích, zisku, odpracovaných hodinách a komunikaci se zákazníkem. Se mnou budete spravovat své zakázky jako na běžícím páse.“

Seznamte se s Projektovým notesem – nástrojem pro evidenci opakovaných projektů

Na myšlenku vytvořit Projektový notes nás přivedl jeden z našich klientů – digitální firma, která chtěla mít přehled o svých projektech i mimo cloud, kde do té doby všechny své úkoly evidovala. Neváhali jsme a vytvořili pro ni něco více osobního, co bude fungovat každému jednomu zaměstnanci.

I takto neobvyklá cesta za vznikem notesu ukazuje, jak se dá offline správa projektů propojit s digitálním světem. V cloudu máte sice vše hezky přehledné, ale občas přijde bouřka, která způsobí, že kvůli množství přicházejících úkolu ztratíte přehled. Na papír si tak můžete přenést projekty s vysokou prioritou, které vyžadují váš čas i plnou pozornost.  

Chytrá zakázka vs. Projektový notes
Projektový notes

Vydejte se do akce s papírovým CRM

V úvodu notesu najdete kalendárium a prostý přehled projektů, které si můžete rozdělit také podle oddělení, kterému bylo zadání přiřazeno. 

Notes pojme až 40 projektů, ke kterým si můžete zaznamenat název, termín dokončení, jména spolupracovníků včetně kontaktů. Výhodou je, že každé zadání si můžete rozdělit na 20 dílčích částí. Díky tomu uvidíte i ten nejnáročnější projekt jako sled lehce zvládnutelných úkolů. 

Co se nevejde na dvoustranu projektu můžete vepsat na poznámkové stránky, které jsou, jako již tradičně, rozdělené do třech částí. 

Nezapomeňte, že jednotlivé stránky notesu si můžete očíslovat, abyste ke konkrétnímu projektu vždy rychle našli informaci, kterou potřebujete.

Koukněte na video s Honzou, ve kterém vám poradí, jak Projektový notes využít v dnešní digitální době.

Chytrá zakázka vs. Projektový notes
Video: Projekový notes

Co všechno by vám o sobě Projektový notes prozradil, kdyby uměl mluvit?

„Vím podrobnosti až o 40 pracovních projektech, na kterých momentálně pracujete pro své stálé zákazníky. Připomenu vám, kdo další se na dokončení projektu podílí i na jakém telefonním čísle zastihnete svého klienta. Na projektové dvoustraně pro vás shromažďuji klíčové informace o projektu – fázích, dílčích úkolech, průběhu i předpokládaném termínu dokončení. Jsem něco jako papírový CRM systém, ve kterém si vedete přehled realizovaných i plánovaných projektů. Jejich prostý seznam uchovávám na samotném začátku, kde najdete i deadline a check-box. Pomáhám vám udržet si zdravý nadhled nad množstvím úkolů.“

Prohlédněte si zápisníky naživo

Ještě stále váháte, který nástroj pro vás bude tím pravým? Neváhejte navštívit naši prodejnu, kde si můžete všechny diáře, zápisníky a notesy z naší nabídky nejen prohlédnout, osahat, ale především zakoupit za e-shopové ceny.